Zlewozmywaki granitowe

Zlewozmywaki granitowe

Zlewozmywaki granitowe
Zlewozmywaki są obecnie jednym z kluczowych dodatków w każdej nowoczesnej kuchni. Można je uznać za jedno z najważniejszych urządzeń kuchennych.
Obecnie coraz bardziej popularne są zlewozmywaki granitowe.
Poniżej prezentujemy kilka z nich.
Zlewozmywak granitowy – model Altair
Zlewozmywak narożny, może być montowany zarówno w zabudowie szeregowej, jak i w szafce narożnej. Duża komora zapewni komfort pracy, podobnie jak dwa ociekacze umieszczone po bokach zlewozmywaka. Stosunek jakości do ceny jest niezwykle korzystny a zlewozmywak, dzięki niepowtarzalnej formie, będzie niewątpliwie jednym z bardziej atrakcyjnych elementów każdej nowoczesnej kuchni.

Zlewozmywak granitowy – model Cetus
Zlewozmywak 1-komorowy, z ociekaczem. Model ten może być montowany zarówno w zabudowie szeregowej, jak i w szafce narożnej. Świetna stylistyka, bardzo atrakcyjna cena i duża praktyczność to niewątpliwe atuty tego modelu.

Zlewozmywak granitowy – model Deneb
Zlewozmywak granitowy 1 komorowy – nie wymaga wiele miejsca a oferuje dużą swobodę użytkowania. Komora umożliwi zmywanie dużych przedmiotów a obszerny ociekacz pomieści całą zastawę stołową! Płaskie krawędzie i specjalnie profilowany ociekacz stanowią atrakcyjną kompozycję, nadającą niebanalny wygląd Państwa kuchni.

Zlewozmywak granitowy – model Eridianus
Zlewozmywak granitowy Eridianus – 1,5 komorowy, ze względu na duże gabaryty polecany do montażu w dłuższym ciągu szafek. Bardzo obszerna komora główna zapewni komfort pracy, jej wzajemne ułożenie względem małej komory i ociekacza zapewnia pełną ergonomię obsługi. Charakterystyczny, profilowany ociekacz i estetyczne, płaskie krawędzie nadają temu zlewozmywakowi niepowtarzalny wygląd i czynią go niezwykle atrakcyjną propozycją dla większości kuchni.

Zlewozmywak granitowy – model Libra
Zlewozmywak granitowy Libra – 2 komorowy, o idealnie okrągłych komorach, zapewniających wygodę i komfort pracy. Stonowana i estetyczna stylistyka tego zlewozmywaka czyni go interesującą propozycją zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych kuchni.
Model ten jest ciekawą alternatywą dla zlewozmywaków narożnych, ponieważ jego konstrukcja umożliwia zamontowanie go również w szafce narożnej.